whatsapp logo WhatsApp Hemen İletişim   
whatsapp logo Telefonla Aramak İçin Tıklayın   

S.S.S. (Sıkça Sorulan Sorular)

Öncü temizlik hakkımızda
1. Temizlik esnasında evde bulunmak zorundamıyım?

Temizlik esnasında evde bulunmak zorunda değilsiniz biz temizlik yaparken siz diğer işlerinizi gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz.İsterseniz evde de bulunabilirsiniz.Müşterilerimizin yani sizlerin tamamen talep ve istekleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Bize güvenen 100 lerce müşterimizin güvendiği gibi sizlerde bu konuda güvenebilirsiniz.

2. Her ev temizliği yaptırdıgımda aynı ücreti mi ödeyeceğim?

Günlük haftalık ve aylık abone olan müşterilerimize uygun fiyatlı kampanyalar sunmaktayız.Lakin tek seferlik bir ev temizliğinde en uygun fiyatlarımızdan olan tek seferlik fiyatımızı sunmaktayız.

3. Verilen temizlik hizmetinden memnun kalmazsam prosedürünüz nedir?

Verilen temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde en geç 2 gün içerisinde personellerimizi yönlendiriyoruz.Yapılan temizlikte beğenmediğiniz veya eksik bir temizlik olması halinde şüphesiz aynı gün bile bitirmekteyiz temizliği lakin şüpheniz olmasın gözünüzü arkada bırakmayacak şekilde en iyi temizliği yapmaktayız.

4. Temizlik hizmeti çalışma saati aralığınız nedir?

Çalışma saatimiz sabah 08:00 de başlar akşam 17:30'a kadar devam eder fakat işimizi tamamen bitirmeden ayrılmayız.

5. Temizlik malzemeleri kim tarafından temin edilecek?

Temizlik malzemelerimiz tarafımızca temin edilmektedir ve en iyi malzemeler kullanılmaktadır.Toplam ücrete dahildir ekstra bir ücret ödemenize veya ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur.

6. Neden Elazığ Öncü Temizliği seçmeliyiz?

Çünkü işine önem veren bir firmayız. Deneyimli genç bayan personeller ile hizmet veriyor ve %100 temizliğimizin garantisini vermemiz gibi bir çok etken bizi seçmenizde büyük bir etkendir.

7. Temizlik fiyatlarınızı neye göre belirliyorsunuz

Temizlik fiyatlarımızı evin metrekaresinin büyüklüğüne göre merkeze uzaklığına göre ve evin kirlilik oranına göre belirliyoruz ekstra ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmıyorsunuz.

8. Elemanlarınızın sigortası var mı?

Ev temizliği gibi önemli ve güven isteyen bir konuda sigortasız eleman çalıştırmak demek tehlikeli ve güvenli olmayan bir yöntemdir. Bu yüzden bizimle çalışan tüm personellerimizin sigortası vardır.

9. Evde Evcil Hayvan Olması Sorun Yaratır mı?

Evde evcil hayvan bulunması bizler için herhangi bir şekilde sakıncalı bir durum değil bunun için hayvanlardan korkmayan onları seven personeller gönderiyoruz .Hatta elazığ öncü temizlik olarak evcil hayvanlarınıza zarar vermeyecek temizlik malzemelerini isteğinize göre kullanabiliyoruz seçim sizin sadece bize önceden bildirmeniz yeterlidir.